Replique Parfumerie

O Replique

Właścicielem sklepu internetowego Replique jest marka Replique, założona w 2009 roku w Rumunii.

Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości perfum w uczciwych i przejrzystych cenach, innymi słowy – tanie, oryginalne perfumy! Jesteśmy przekonani, że dostęp do produktów perfumeryjnych premium nie powinien być przywilejem jedynie dla 1% populacji, lecz powinien stać się normą dla wszystkich miłośników zapachów.

Od lat współpracujemy z certyfikowanymi europejskimi perfumiarzami, którzy używają wysokiej jakości, dermatologicznie przetestowanych składników. Za każdym razem, gdy nabywasz perfumy „Replique” dla kobiet lub mężczyzn, wybierasz kreację perfum stworzoną w światowej stolicy perfum

Expressions Parfumées, Grasse, Franța
https://www.epparfums.com/

LUZI AG, Dietlikon, Elveția
https://www.luzi.com/

Możesz nas również znaleźć w sieciach społecznościowych

Co nas najbardziej motywuje

Pomagamy ludziom cieszyć się niezwykłymi perfumami w przystępnych cenach

Perfumy Replique dla kobiet i mężczyzn to aromatyczne kompozycje o zawartości esencji zapachowej do 20%, co oznacza, że należą do kategorii prawdziwych wód perfumowanych (EDP).

Zainspirowane najpopularniejszymi luksusowymi perfumami świata, nasze oryginalne zapachy, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, charakteryzują się nienaganną jakością, doskonałą trwałością i uczciwą ceną. Szukasz oryginalnych perfum online? Możesz je nabyć na www.replique.pl, w stylowych opakowaniach, przy czym każde perfumy posiadają indywidualną nazwę i kod.

Replique Parfumerie
Replique Parfumerie

Pakujemy je i etykietujemy w prosty sposób, abyś mógł cieszyć się tym, co najważniejsze – perfumami najwyższej jakości, które pachną jak Twoja ulubiona marka, za ułamek jej ceny.

Replique Parfumerie

Maria Farina

Perfumiarz

Replique Parfumerie

Jak kształtuje się cena perfum?

Poniżej przykład kalkulacji ceny popularnych perfum. Kalkulacja jest traktowana jako średnia dla perfum kosztujących 100 euro.

Poniżej przykład kalkulacji ceny popularnych perfum. Kalkulacja jest traktowana jako średnia dla perfum kosztujących 100 euro.

Koszt markowych perfum ≈ 100€
Replique ≈ 30€

Oszczędzasz ≈ 70 €

Ceny są kalkulowane na bazie średniej 100 ml w porównaniu z cenami detalicznymi.
Replique Parfumerie

Uwaga! Ceny perfum mogą różnić się w zależności od użytych składników czy kraju pochodzenia. Powyższy przykład to tylko orientacyjny wykres i nie uwzględnia wszystkich kosztów produkcji, logistyki, promocji, podatków, prowizji agenta, licencji, recyklingu itp. Powyższy wykres to uproszczona wersja kalkulacji, podane liczby są przybliżone i nie dotyczą wszystkich perfum niszowych.