General

Jak perfumy oddziałują na skórę?

Jak perfumy oddziałują na skórę?

Czy wiedziałeś, że Twój typ skóry może zmienić sposób, w jaki pachnie perfum? Relacja między perfumem a skórą to unikalne i jednocześnie niezrozumiałe dla ekspertów zjawisko. Istnieją opinie sugerujące, że perfumy mogą pachnieć inaczej w zależności od Twojego typu skóry. Może się zdarzyć, że podoba Ci się zapach przyjaciela, ale kiedy nakładasz ten sam perfum na siebie – uczucie jest zupełnie inne.

Jak nawiązać przyjaźń między Tobą a odpowiednim perfumem?

Wysokiej jakości perfumy zmieniają się i ewoluują w ciągu dnia. Mają bezpośredni wpływ na osobę, która je nosi. Są bardziej dynamiczne, bardziej żywiołowe i objawiają się na wiele sposobów. Eksperci twierdzą, że po aplikacji perfumy „osiedlają się” w ciągu kilku minut. Gdy perfum miesza się z chemią Twojego ciała, tworzy nowy, niepowtarzalny zapach, który jest w 100% oryginalny dla Ciebie jako nosiciela.

Gdzie powinien być aplikowany perfum?

To pytanie, które z pewnością zadałeś sobie przynajmniej raz. Poprawne jest nakładanie perfumu na ciepłą część skóry, gdzie jest dobra cyrkulacja krwi. Ciepło pomaga w dyfuzji i rozprzestrzenianiu się esencji. Na przykład miejsce, w którym mierzy się puls, jest doskonałym aktywatorem dla perfum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *